Lesrooster 2019-2020 – Heemstede

Maandag
15:30 – 16:15 Tapdance (beginners) groep 3, 4, 5
16:15 – 17:00 Modern groep 3, 4, 5
17:00 – 18:00 Modern groep 6, 7, 8
18:00 – 19:00 Tapdance groep 6, 7, 8 vo 1
19:00 – 20:00 Modern volw 1, 2
20:00 – 21:15 Tapdance (beginners) 16+
Dinsdag
15:30 – 16:30 Streetdance groep 3, 4, 5 dansopvang de Ark
16:30 – 17:30 Ballet groep 3, 4, 5 dansopvang de Ark
17:30 – 18:30 HipHop groep 6, 7, 8
18:30 – 19:30 HipHop Blinq & Sparkle
19:30 – 20:30 Showdance Blinq & Sparkle
20:30 – 21:30 Showteam training Sparkle
Woensdag
13:30 – 14:15 Kleuterballet groep 1, 2
14:15 – 15:15 Ballet groep 3, 4, 5
15:15 – 16:15 Ballet groep 6, 7, 8
16:15 – 17:15 Showteam training Glitterz
17:15 – 18:15 Ballet Spitzen 16+
18:15 – 19:15 Modern 16+
19:15 – 20:15 Showteam training Rebelz
20:15 – 21:15 Ballet in shape Volwassenen
Donderdag
15:15 – 16:15 Streetdance groep 6, 7, 8 dansopvang de Ark
16:15 – 17:15 Modern groep 6, 7, 8 dansopvang de Ark
17:15 – 18:15 Tap gevorderd vo 2, 3
18:15 – 19:15 Streetdance vo 2, 3
19:15 – 20:15 Modern vo 2, 3
20:15 – 21:15 Ballet in shape Volwassenen
Vrijdag
15:30 – 16:30 Streetdance groep 3, 4, 5
16:30 – 17:30 Showdance groep 8, vo 1
17:30 – 18:30 Hiphop groep 8, vo 1
18:30 – 19:30 DanceHall groep 8, vo 1
Zaterdag
9:30 – 10:15 Kleuterballet groep 1, 2
10:15 – 11:15 Showteam training Blitz
11:15 – 12:00 Streetdance groep 3, 4, 5
12:00 – 13:00 Ballet Spitzen groep 8, vo 1
13:00 – 14:15 Showteam training Fresh
14:15 – 15:30 Ballet Spitzen vo 2, 3
15:30 – 16:45 Showteam Blinq  

 

Lesrooster 2019-2020 – Haarlem

Dinsdag
14:45 – 15:45 Streetdance groep 6, 7, 8 dansopvang Zuidwester
15:45 – 16:45 Modern groep 6, 7, 8 dansopvang Zuidwester
16:45 – 17:45 HipHop groep 6, 7, 8
Woensdag
14:45 – 15:30 Kleuterballet groep 1, 2
15:30- 16:15 Ballet groep 3, 4, 5
16:15 – 17:00 Streetdance groep 3, 4, 5
Donderdag
14:45 – 15:30 Kleuterballet groep 3, 4, 5 dansopvang Zuidwester
15:30 – 16:15 Ballet groep 3, 4, 5 dansopvang Zuidwester
16:15 – 17:15 Ballet groep 8, vo 1,2 (Fresh)
17:15 – 18:15 Streetdance groep 8, vo 1,2 (Fresh)
Vrijdag
19:30 – 20:30 Dancehall vo 2, 3
20:30 – 21:30 Dancehall 16+
Zaterdag
9:15 – 10:00 Peuterballet 2,5 t/m 4 jaar
10:00 – 10:45 Kleuterballet groep 1, 2
10:45 – 11:30 Ballet groep 6, 7, 8
11:30 – 12:30 Streetdance groep 6, 7, 8